Kontaktai

UAB "AGROLITPA"


Darbo laikas: I - V 8.00 - 17.00 val.

Pietų pertrauka: 12.00 - 13.00 val.



ADMINISTRACIJA


Keravos g. 17, Keravos k.,

LT-38131 Panevėžio r. sav.
Koordinatės: 55.675276; 24.445833

Tel: 8 615 11 315, 8 45 595601

El. paštas: info@agrolitpa.lt


GAMYBINĖ BAZĖ


Keravos g. 17, Keravos k.,

LT-38131 Panevėžio r. sav.
Koordinatės: 55.675276; 24.445833

El. paštas: realizacija@agrolitpa.lt




Laboratorijos ir kokybės valdymo vadovė


Edita Barauskaitė

Mob. tel: 8 618 34 165

El.paštas: laboratorija@agrolitpa.lt



Administratorė - kokybės valdymo
specialistė


Audronė Virbalienė

Mob. tel: 8 615 11 315

El.paštas:info@agrolitpa.lt



Importo - eksporto vadybininkė

Eglė Petkevičienė

Mob. tel: 8 626 95 458

El.paštas:



Žolininkystės - sėklininkystės

skyriaus specialistas

Agronomas - konsultantas


Vigandas Budrys

Mob. tel: 8 687 77 971

El.paštas:budrys@agrolitpa.lt



Žolininkystės - sėklininkystės

skyriaus specialistas

Agronomas - konsultantas


Petras Žemaitis

Mob. tel: 8 615 80 787

El.paštas:petrasz@agrolitpa.lt



Prieskoninių - ekologinių žaliavų vadybininkas


Žygimantas Kliučininkas

Mob. tel: 8 615 15 353

El.paštas: zygimantask@agrolitpa.lt



Prieskoninių - ekologinių žaliavų vadybininkas


Tomas Jackus

Mob. tel: 8 616 25 417

El.paštas: tomasj@agrolitpa.lt


Logistikos vadybininkė


Ineta Žagrakalytė

Mob. tel: 8 698 12 618

El.paštas:


Buhalterė


Violeta Visockienė

Mob. tel: 8 610 03 238

El.paštas: realizacija@agrolitpa.lt


Apskaitininkė


Rasa Pulokienė

Mob. tel: 8 620 57 929

El.paštas: apskaita@agrolitpa.lt

Sėklų kokybės laborantė


Laima Šimienė

Mob. tel: 8 687 93 977

El.paštas: laimas@agrolitpa.lt



Generalinis direktorius

Virginijus Kliučininkas

El.paštas: virginijusk@agrolitpa.lt


Plėtros ir komunikacijų direktorė

Rasita Kliučininkienė

Mob. tel: 8 612 37 937

El.paštas: rasitak@agrolitpa.lt



Vyr. finansininkė


Kristina Stakėlienė

Mob. tel: 8 615 11 314

El.paštas: kristinas@agrolitpa.lt



Komercijos direktorė


Lina Smalskienė

Mob. tel: 8 618 02 551

El.paštas: linak@agrolitpa.lt



Gamyba


Mob. tel: 8 615 11 312

El.paštas: gamyba@agrolitpa.lt